تشخیص چهره انسان به کمک پردازش تصویر قسمت 1
مطالب پر بازدید
مطالب تصادفی
تشخیص چهره انسان به کمک پردازش تصویر قسمت 1

به طور مثال هنگامی که کارمندی برای ورود به سازمان بخواهد به صورت دستی حضور و غیاب خود را ثبت کند، باید از یک ورودی دارای دستگاه ساعت زنی وارد شده و حتی ممکن است در صف بایستد. دستگاه حضور و غیاب تایگر مدل یک دستگاه مقرون به صرفه برای ادارات و شرکت های با تعداد کارمند کمتر است. این دسته از اپلیکیشن های اندرویدی همانند یک دستگاه حضور و غیاب عمل می کنند و نیازی به تهیه هیچ گونه سخت افزار جانبی نیست. در ضمن هنگام ایجاد سال جدید احتمال دارد تنظیماتی همچون الگوی ایجاد سال مورد نیاز باشد که باید مقدار الگو را سال قبلی انتخاب کنیم تا اطلاعات اصلی از سال قبل به سال جدید انتقال یابد. نسخه اندروید نرم افزار ویسمن از خرداد ماه سال ۹۶ در اختیار مشتریان قرار گرفت. به دلیل عدم تشکیل اثر انگشت در افراد زیر 15 سال و بنابراین عدم تشخیص توسط دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی ، برای دانش آموزان ابتدایی تنها می توان از دستگاه حضور و غیاب کارتی استفاده نمود. انتخاب و خریدنرمافزار مناسب حضور و غیاب یکی از کلیدهای عملکرد و گرفتن اطلاعاتی است که به آن نیاز دارید.

دستگاه حضور غیاب اثر انگشت

شناسایی هویت با اثر انگشت از قدیمی ترین روش های تشخیص هویت است. وجود ابزاری که استفاده از آن ساده باشد، به مدیریت زمان پرسنل کمک می­ کند. پلیس در چین، دوربین های نظارتی زیادی را در مراکز اصلی کنترل می کند. با استفاده از نرم افزار ارباب رجوع در نرم افزار جامع اطلس، کنترل تردد ارباب رجوع، مدیریت آفیش افراد و ملاقات ها و ارجاعات به صورت سیستمی انجام می شود. ثبت مرخصی و تسویه مرخصی کارکنان یکی از دغدغه های کارفرمایان است. اپلیکیشن نرم افزار حضور و غیاب موبایلی، دارای نسخه های اندروید و ios است و در هر نوع گوشی هوشمندی می ­توان آن را نصب کرد. اپلیکیشن های حضور و غیاب اندرویدی از لحاظ نوع کاربری به دو دسته با دستگاه حضور و غیاب و بدون نیاز به دستگاه تقسیم می شوند که هر کدام مزایا و معایبی دارند. از عوامل تاثیر گذار در قیمت نهایی دستگاه حضور و غیاب می باشند.

  • الگوریتم طبقهبندی را آموزش دهید
  • 10-7 مدت ماموريت
  • حضور و غیاب افراد و پرسنل در ابعاد گسترده
  • حد آستانه در هر مرحله
  • امکان ارسال گزارش از طریق SMS به موبایل مدیر

قابل ذکر است که نسخه اندروید نرم افزار با کلیه دستگاه های حضور و غیاب ادامه دهید موجود در بازار سازگار است. اکنون این اپلیکیشن موبایلی چه امکاناتی را قرار است در اختیار ما قرار دهد؟ در این حالت اطلاعات حضور و غیاب کاربران بدون هیچ زحمتی در دسترس مدیر قرار دارد. در این روش میتوان دو رایانه را با یک کابل Cat5 یا Cat6، به هم یکدیگر متصل کرد. 1. گزینههای حضور و غیاب منعطف: این سیستمها به کارکنان شما اجازه خواهند داد که زمان تردد خود را با روشهای مختلفی مانند کامپیوتر، گوشی هوشمند، رایانه لوحی، ساعت یا تلفن ثبت کنند. این اپلیکیشن قادر به ارسال نوتیفیکشن یا هشدار برای مدیران است. به علاوه ممکن است تعدادی کارکنان کارخانجات کار با سیستم را بلد نباشند؛ به این ترتیب در ثبت مجوزهای خود دچار دردسر شوند. صفحه کلید در قسمت میانی صفحه نمایش قرار گرفته و علاوه بر کاربری تنظیمات دستگاه، از آن به جهت ورود رمز نیز استفاده می شود.

دستگاه کارت ساعت

سیستم حضور و غیاب تشخیص چهره Virdi AC 7000 علاوه بر سیستم تشخیص چهره و اثر انگشت از هر دو نوع کارت Mifare و RFID پشتیبانی میکند. همه این تکنیک ها به منظور شناسایی کردن درست، به وجود اطلاعات قبلی از چهره هایی نیاز دارند. استفاده از این دستگاهها، به موسسات تجاری این امکان را می دهد تا حضور جسمی کارمندانشان را در یک مکان خاص، بهتر پیگیری کنند. لازم بذکر است که فعال نمودن این امکان اختیاری روی نرم افزار مستلزم فعالسازی یکی از پنل های(برنزی، نقره ای یا طلائی) ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی نوین پرداز می باشد. از دیگر ویژگی های این دستگاه آن است که از طریق صفحه نمایش لمسی آن قابل برنامه ریزی است و می توان از طریق تعریف رمز برای آن، امنیت سیستم را افزایش داد. به عنوان نمونه با استفاده از امکان ثبت حضور و غیاب بازاریابان می توان به بررسی دقیق نحوه انجام وظیفه بازاریابان و همچنین اطلاع دقیق از محل حضور وی و خارج نشدن از محدوده استحفاظی داشت. نرم افزار تحت وب یا اپلیکیشنی که نوشته شده است، بتواند خارج از محدوده ی شرکت ثبت ورود و خروج را انجام دهد یا اینکه بتواند درخواست مرخصی، مأموریت یا اضافه کار خودش را ثبت کند. اما زن دنباله ی حرفهایش را گرفت و صدایش لحن یکدست، روان و پر شور داشت: “آره، اگه زن در بیاد بگه، مرد حالش از اون به هم میخوره و اون وقت مرد، از لباس پوشیدن دست بکشه، خودشو به زن برسونه و باز بخواد از سر بگیره، اون وقت چی؟

تعداد بازدید از این مطلب: 474
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
می توانید دیدگاه خود را بنویسیدتعداد صفحات : 13