نرم افزار حضور و غیاب، اتوماسیون تغذیه، اتوماسیون حراست، دستگاه حضور و غیاب
مطالب پر بازدید
مطالب تصادفی
نرم افزار حضور و غیاب، اتوماسیون تغذیه، اتوماسیون حراست، دستگاه حضور و غیاب

حلقهها و برآمدگیها در پوست انگشتانتان مشابه سن شما باقی میماند، آنها یک روش دائمی برای تعیین هویت هستند و به عنوان یکی از انواع شواهد برای جرم شناسان، به منظور شناسایی عاملان جنایات بکاربرده میشوند. شرکت مهندسی نوآوران ایده و پردازش میدیا به منظور ارائه راهکارهای بیومتریک تاسیس گردیده است که چشم انداز آن مبتنی بر ایجاد یک سازمان دانش بنیان و مشتری مدار میباشد. نکته : شماره نمایش داده شده در صفحه اصلی Unifinger شماره واقعی انگشت فرد نمی باشد و به شماره دیگری تبدیل شده است. برای آگاهی از اینکه شماره واقعی چیست ‘ در نرم افزار Sensor Manager بر روی دکمه Kara & Unifinger کلیک کرده و در صفحه باز شده می توان شماره واقعی را پیدا کرد. Sensor Manager نرم افزار Sensor.exe را اجرا می کنیم. ارتباطات دستگاه به وسیله اینترنت Wifi و USB صورت می پذیرد. دستگاه حضور و غیاب MB20 جدیدترین دستگاه حضور و غیاب که دارای صفحه نمایش ۲.۸ اینچی با قابلیت تعریف تشخیص چهره، اثرانگشت و رمزعبور بوده که از شبکه و USB پشتیبانی می کند . پس از برقراری ارتباط با دستگاه مورد نظر و باز شدن صفحه Unifinger بر روی تب مقاله کلیک می کنیم.

دستگاهای حضور و غیاب

خروجی CNN در این مورد خاص یک طبقهبندی باینری است که در صورت وجود چهره مقدار 1 و در غیر این صورت مقدار 0 میگیرد. اگر طبقهبندی نخست مثبت باشد، به طبقهبندی دوم میرویم. در صورتی که الگوی کاری انتخاب شده از نوع «دوره ای» باشد، می توانید متناسب با شروع تخصیص الگوی کاری در روز تقویمی مورد نظر، آفست انتخاب نمایید. بر روی دکمه Save DB کلیک کرده و در مسیر مورد نظر ذخیره می نمائیم تا پیام All the templates are saved into the fileدر بالای صفحه ظاهر گردد. در صورت ظاهر شدن پیام خطا‘ یکبار دیگر IP را وارد کرده و روی OK کلیک می نمائیم تا صفحه اصلی نرم افزار باز شود. صفحه نمایش خیره كننده لمسی (Touch) این دستگاه به همراه واسط گرافیكی متفاوت آن، سهولت كاربری و تجربه فوق العاده را در اختیار كاربر قرار خواهد داد. بررسی کنید که امکان استفاده از کدام یک از موارد ذکر شده در محل شرکت شما ، آسانتر است و آیا دستگاه حضور و غیاب مورد نظر ، این امکان را در اختیار شما قرار می دهد؟  • 256M Flash, 128M RAM  • امکان تعریف سقف زمان تأخیر در ماه  • 8- کنترل و جلوگیری از سرقت خودروها بوسیله تطبیق عکس  • چگونگی پرداخت اینترنتی  • عدم شناسایی مناسب اثر انگشت و چهره  • تعریف انواع مشاغل ، سمت پرسنل در سازمان  • Anti-Pass back  • #ارزانترین دستگاه حضور و غیاب
جنس و رنگ قاب دستگاه مورد پسند شما است یا نه؟ منبع تغذیه ای که برای این دستگاه حضور وغیاب در نظر گرفته شده است یک منبع تغذیه کم مصرف است در نتیجه برای مکان های که دسترسی به برق قوی شهری ندارند به راحتی قابل استفاده است. دستگاه ST-Eco 210 به عنوان باریک ترین دستگاه حضور و غیاب و کنترل دسترسی با استفاده از اثر انگشت و تحت برند علم و صنعت ، بالاترین سرعت و دقت را در شناسایی اثر برای شما به ارمغان می آورد. مهمترین نرخهای سرعت تبادل اطلاعات (Baudrate) سنسور در دستگاه حضور و غیاب کلاسیک کارا2000 عبارتند از : 9600 و 57600 . در هسته مرکزی این دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی از بهترین و شناخته شده ترین الگوریتمهای جهانی جهت افزایش سرعت و دقت استفاده شده است. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت فروشگاه اینترنتی مدرن الکترونیک به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسانتر و سریعتر است و فروشگاه اینترنتی مدرن الکترونیک پیشنهاد میکند که از این روش جهت پرداخت استفاده کنید.

دستگاههای ساعت زنی

Factor: پارامتری است که میزان کاهش اندازه تصویر را در هر مقیاسبندی تصویر تعیین میکند. سیستم گزینش خاص طراحی شده در ماژول sms موجود در نرم افزار توانا ، پاسخگوی هر گونه نیازی از مدارس و هر گونه فیلترینگ اطلاعاتی موجود در ذهن کاربران می باشد. نصب این دیتابیس دردسرهای خاص خودش را دارد و در بسیاری از موارد نصب آن مشکلات زیادی را برای کاربران ایجاد می کند. هرکدام از فاکتورهای انتخاب شده مثبت در نظر گرفته می شود در صورتی که حداقل بتواند بهتر از حدس زدن تصادفی عمل کنند (بیش از نیمی از موارد را تشخیص می دهد) . تشخیص چهره همواره یکی از موضوعات مورد مطالعه در علوم کامپیوتر بوده است. با توجه به مطالبی که در مورد نحوه عملکرددستگاه حضور و غیاب گفته شد، میبینیم که عملاً هیچ نیروی انسانی در انجام چنین کاری نقشی ندارد و تمامی مراحل توسط یک سیستم هوشمند انجام میشود. در ادامه تصویر به سلولهای 8 در 8 تقسیم میشود تا یک بازنمایی فشرده ایجاد شود و HOG در برابر نویز مقاومت بیشتری بیابد. 1- اگر بدنبال یک دستگاه ارزان قیمت می گردید.

تعداد بازدید از این مطلب: 508
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
می توانید دیدگاه خود را بنویسیدتعداد صفحات : 13