مطالب پر بازدید
مطالب تصادفی

تکنولوژی تشخیص چهره

در این روش، انحراف دادههای ورودی از دادههای ذخیره شده زیادتر است و روش با دقت بیشتری عمل میکند. نوع ارتباط: دستگاه های حضور و غیاب یا از طریق شبکه اطلاعات خود را به منبع ارسال می کنند یا بصورت بی سیم عمل کرده و یا تنها سازگار با استفاده از کارت های حافظه (فلش) هستند. کارمندان می توانند با اپلیکیشن دینگ و قرار گرفتن در مجاورت دستگاه بی سیم، ورود و خروج خود را ثبت نمایند. … به مناسب بودن برای سازمانها و شرکتهای کوچک، سرعت در ثبت ورود و خروج … سرعت شناسایی اثر انگشت و چهره و همچنین قیمت مناسب این دستگاهها اشاره کرد. شاید به این موضوع اشاره کنید که «تصویربرداری حرارتی از نور IR استفاده میکند». تشخیص چهره به مقایسه چهره ورودی با مدل هایی از چهره هایی که در یک پایگاه داده از چهره های شناخته شده ذخیره شده است اشاره دارد و در صورتی که همانندی پیدا شد آن را نشان می دهد.

ماژول طبقهبندی: در این ماژول قالب تصویر استخراج شده از مرحله قبلی با قالبهای موجود در گالری تصاویر مقایسه میگردد و در نتیجه معلوم میشود که آیا چهره گرفته شده جزء قالبهای موجود میباشد و قابل شناسایی است یا خیر. در برخی موارد ، ممکن است بر روی تصویر چهره ای کار شود که سر شخص ، چرخش یا انتقال یافته باشد. به علاوه الگوریتم هایی که بر روی تلفیق تصاویر مرنی و مادون قرمز اعمال شوند بهتر از اعمال روی تک تک آن ها به صورت تنها نتیجه می دهند. حذف و تنها محتوای ناحیه چهره را شناسایی میکند. در حال حاضر پلیس آمریکا سیستم Amazon Rekognition را در ایالتهای مختلف آزمایش میکند. ویژگیهای ظاهری شامل مختصات اجزاء چهره، مانند چشمها، بینی، حلقه ها، بافتها و نواحی مختلف چهره میباشد که همان خصوصیات ظاهری چهره هستند. … تعریف انواع گزارش ها، مدیریت غذای کارکنان بر اساس سهمیه، قیمت گذاری و . با افزایش تعداد کلاس ها، تداخل بین کلاسها بیشتر شده و از جداپذیری آن ها کاسته می شود و نرخ شناسایی نسبت به تعداد کمتر کلاس ها، پایین میآید. لیدار هم شباهت زیادی به سونار دارد با این تفاوت که به جای ارسال پالسهای صوتی از لیزر استفاده میکند.  • تعمیر و تعویض پورت RS232 در انواع دستگاه حضور و غیاب


  • قابلیت برنامه ریزی ساعات تابستانی و زمستانی


  • تعیین قالب پیامک


  • 5- سنسور فشاری


  • (پارامترهای فیزیولوژیکی)


  • دستگاه های حضور و غیاب با دوربین هوشمند


  • از قیمت مناسبی برخوردار است،


  • شرکت علم و صنعت | امکان ارائه گزارش دقیق در هر زمانالبته این موضوع ممکن است به زودی تغییر کند چرا که محققان در تلاشند تا از تکنولوژی سونار برای تشخیص چهره استفاده کنند. البته تمامی این اعترافات به وسیله وب کم ضبط شد. البته می توانید وب کم هایی بخرید که این ویژگی را پشتیبانی کنند. البته اگر تصاویر بزرگ و تعداد آن ها زیاد باشد، حجم و حافظه زیادی برای پردازش و نگهداری تصاویر، لازم خواهد بود. به نظر میرسد روش اندازه گیری که برای ما انسان ها واضح و آشکار کننده رنگ چشم برای کامپیوتر ای که دارد تک تک نقاط(پیکسل ) یک تصویر را پردازش می کند معنایی ندارد. برای خرید دستگاه حضور و غیاب دنیای پردازش با امکان تشخیص چهره میتوانید با قسمت فروش شرکت با شماره 02184288 تماس حاصل فرمائید. در این روش به دلیل آن که شخص باید حتما حضور فیزیکی داشته و اثر انگشت او مطابقت داشته باشد، به جرات می توان گفت که مطمئن ترین روش برای دستگاه های حضور و غیاب است. لیست قیمت دستگاه حضور و غیاب بعد پنجم توسط فروشگاه های اینترنتی و نمایندگی های فروش دستگاه حضور و غیاب 5th Dimension قیمت گذاری شده است. بعد از آن، هر بار برای شناخت فرد در چهره اش به دنبال این روابط و مناطق می گردد و آن را تطبیق می دهد.

باید الگوریتموساختاری را بسازیم تا هر مرحله از فرایند شناخت چهره را جداگانه حل کرده و نتیجه را به مرحله بفرستد.به بیانی دیگر ما چندین الگوریتم ماشین آموزنده را با هم دنبال خواهیم کرد. تاکنون برای شما پیش آمده که در تصویری خاص به دنبال فرد خاصی بگردید و بخواهید آن شخص را در میان انبوهی از جمعیت پیدا کنید؟ اما یکی از کارهایی که باعث می شود نرخ تشخیص چهره افزایش پیدا کند, مطمئناً تمرین دادن سیستم با عکس های بیشتر است. Cascade مجموعهای از فیلترها است که یکی پس از دیگری برای تشخیص چهره از طریق ویژگیهای آن، بر تصویر اعمال میشوند. نقاط مختلف صورت براساس میزان حرارت و دمایی که دارند در تصویر دیده میشوند (نقشه ای از سطح صورت تهیه می شود). با توجه به دو بعدی بودن تصاویر و در نظر گرفتن نقاط تصویر به صورت داده های آماری، میتوان از مشخصات آماری نقاط، برای توصیف تصویر استفاده کرد.

ضعف دستگاه‌های حضور و غیاب کارتی و سایر دستگاه‌های سنتی در ثبت وضعیت حضور و غیاب کارکنان و بیش از اندازه صورت گرفتن تقلب، مدیران را به این فکر انداخت تا از دستگاه‌های حضور و غیابی استفاده کنند که کمی کارآمدتر و پیچیده‌تر باشند که کارمندان نتوانند به راحتی سر آن‌ها کلاه گذاشته و آن‌ها را فریب بدهند!
از همین رو شرکت‌های تولید کننده، به فکر تولید دستگاه‌های حضور و غیابی افتادند که با ویژگی‌های بیومتریک هر شخص کار کند و امکان تقلب در آن به حداقل میزان ممکن برسد!
اثر انگشت هم یکی از ویژگی‌های بیومتریک اشخاص است که هر فرد فقط مجاز است اثر انگشت خود را در دستگاه ثبت کند و امکان تقلب و ثبت اثر انگشت دیگران برای فرد وجود نخواهد داشت!

اکسس کنترل اثرانگشتی

تعداد بازدید از این مطلب: 7
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
می توانید دیدگاه خود را بنویسیدتعداد صفحات : 13